Protestantse Gemeente Steenwijk        
Preekrooster 2019       31-dec-18  
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
jan
6 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra Kerstvakantie
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra 22 december t/m 6 januari.
19.00 Grote kerk Ds. J.H. van der Mark, Wolvega
13 Evang. Opendeurdienst 09.30 Grote kerk Dhr. J. Koornstra, Zeewolde Evangelisch werkverband
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
20 Gebed voor de Eenheid van Christenen? 10.00 Grote kerk Centrale dienst / Raad van kerken Steenwijk e.o.
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
27 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Dhr. A.P. Schep, Groningen
10.45 Eesveen Dhr. A.P. Schep, Groningen
Krabbeldienst 11.00 Grote kerk ---
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
feb
3 Werelddiaconaat/ZWO 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
10 Heilig Avondmaal  09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
17 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand Voorjaarsvakantie
09.30 Onnaveld Ds. P. Lindhout, Dedemsvaart 16 t/m 24 februari.
   11.00(!) Eesveen Mw. Ds. E.C. Rooseboom, Drachten 
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk --- Gospelkoor Reflection Tollebeek
24 09.30 Grote kerk Ds. P.K. Pit, Drachten
09.30 Onnaveld Ds. A.R. van der Honing
10.45 Eesveen Ds. A.R. van der Honing
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
mrt
3 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
 09.30  Onnaveld Ds. G.H. Fredrikze, Harderwijk
10.45 Eesveen Ds. G.H. Fredrikze, Harderwijk
Jeugddienst  19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
10 1e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
13 Biddag voor gewas en arbeid (woensdag) 19.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
17 2e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra Chr. Gemengd koor, Steenwijk (oratorium 'Exodus')
24 3e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. P.K. Pit, Drachten
10.45 Eesveen Ds. P.K. Pit, Drachten
27 Vesperdienst 19.30 Doopsgezinde kerk Raad van Kerken Steenwijk e.o. / inleider Jolanda Molenaar thema: Vader, Zoon en Heilige Geest
31 4e zondag 40-dagentijd 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. J.A. Wegerif, Nijverdal
10.45 Eesveen Ds. J.A. Wegerif, Nijverdal
Krabbeldienst 11.00 Grote kerk ---
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
apr
3 Vesperdienst 19.30 Doopsgezinde kerk Raad van Kerken Steenwijk e,o, / inleider Theo van der Sman thema: Vader, Zoon en Heilige Geest
7 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
5e zondag 40-dagentijd 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
10 Vesperdienst 19.30 Doopsgezinde kerk Raad van Kerken Steenwijk e.o. / inleider Marijke Landlust thema: Vader, Zoon en Heilige Geest
14 Palmzondag 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
6e zondag 40-dagentijd 09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
18 Heilig Avondmaal/Witte donderdag 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
19 Goede Vrijdag 19.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
Heilig Avondmaal 19.00 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
Heilig Avondmaal 20.15 Eesveen Ds. A. van 't Zand
20 Stille Zaterdag/Passiestond 22.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
21 1e Paasdag (zondag) 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
12.00 Paaszang
22 2e Paasdag (maandag) Geen dienst.
28 09.30 Grote kerk Ds. D.J. Lagerweij, Zwolle Meivakantie
09.30 Onnaveld Ds. G. Knol, Steenwijk 27 april t/m 5 mei
10.45 Eesveen Ds. G. Knol, Steenwijk
Zingend vanuit de Grote kerk  19.00 Grote kerk --- Christelijk Mannenkoor Steenwijk met kinderkoor
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
mei
5 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote Kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. P.J.M.A. van Ool, Tynaarlo
10.45 Eesveen Ds. P.J.M.A. van Ool, Tynaarlo
19.00 Grote kerk Gastpredikant nodig
12 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. G. Bikker, Harderwijk
10.45 Eesveen Ds. G. Bikker, Harderwijk
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
19 Bevestiging ambtsdragers 09.30 Grote kerk Centrale dienst / BH AvtZ
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
26 Jeugddienst 09.30 Grote kerk Dhr. E. Fokkema - Stichting UP4S Kidsgear Children's Choir Oeganda
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
30 Hemelvaartsdag (donderdag) 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
jun
2 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. A.F. Kristensen, Warffum
10.45 Eesveen Ds. A.F. Kristensen, Warffum
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
9 Zending / ZWO 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
1e Pinksterdag 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
10 2e Pinksterdag Geen dienst.
16 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. K. de Graaf, Kallenkote
Heilig Avondmaal   11.00(!) Eesveen Mw. E.C. Rooseboom, Drachten 
23 Slotzondag 09.30 Grote kerk Centrale dienst / BH AvtZ
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
30 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. H. Klein Ikkink, Drachten
Tentdienst 10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
jul
7 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra / Dhr. Tiemen Westerduin (directeur Compassion Nederland) op voorstel Fred Boot medewerkingsdag kerkkoor 
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
19.00 Grote kerk Ds. J.A. Wegerif, Nijverdal
14 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra Zomervakantie
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig 13 juli t/m 25 augustus
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
19.00 Grote kerk ---
21 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. A.F. Kristensen, Warffum
10.45 Eesveen Ds. A.F. Kristensen, Warffum
28 09.30 Grote kerk Ds. A.R. van der Honing
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
aug
4 09.30 Grote kerk Ds. G. Knol, Steenwijk
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
19.00 Grote kerk Ds. E.C, Rooseboom, Drachten
11 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
Zomerzangavond 19.00 Grote kerk ---
18 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. D.J. Lagerweij, Zwolle
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. D.J. Lagerweij, Zwolle
25 09.30 Grote kerk Ds. H. Procee, Vledder
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
sep
1 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. G. Bikker, Harderwijk
10.45 Eesveen Ds. G. Bikker, Harderwijk
19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
8 Startzondag 09.30 Grote kerk Centrale dienst / BH AvtZ medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
Zomerzangavond 19.00 Grote kerk ---
15 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. A.R. van der Honing
10.45 Eesveen Ds. A.R. van der Honing
22 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. J. Woltinge, Zwolle
10.45 Eesveen Ds. J. Woltinge, Zwolle
29 09.30 Grote kerk Gastpredikant nodig
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
Krabbeldienst 11.00 Grote kerk ---
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk --- Huisband Ten Boer - afsluitzondag Vredesweek
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
okt
6 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. J. Bakker, Veenwouden
10.45 Eesveen Ds. J. Bakker, Veenwouden
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
13 Heilig Avondmaal 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. H. Klein Ikkink, Drachten
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. J.J. van der Sleen, Surhuisterveen
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
20 Kerk en hobby 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand Herfstvakantie
09.30 Onnaveld Dhr. A.P. Schep, Groningen 19 t/m 27 oktober
10.45 Eesveen Dhr. A.P. Schep, Groningen
27 Evang. Opendeurdienst 09.30 Grote kerk Ds. H. van Ark, Wapenveld
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
Lutheravond 19.00 Grote kerk Raad van Kerken Steenwijk e.o. Chr. Mannenkoor, Steenwijk
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
nov
3 Zending/ZWO 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Gastpredikant nodig
10.45 Eesveen Gastpredikant nodig
Jeugddienst 19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
6 Dankdag voor gewas en arbeid (woensdag) 19.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
10 Kerk,school en gezindienst 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand extra liturgieën!!!
09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Zingend vanuit de Grote kerk 19.00 Grote kerk --- Harold Kooij en Ronald Knol
17 09.30 Grote kerk Ds. A.R. van der Honing
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
19.00 Grote kerk --- Zeeklank, Vollenhove, uitvoering stuk voor de Eindtijd
24 Zondag Voleinding  09.30 Grote kerk Centrale dienst / BH AvtZ extra liturgieën!!!; medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld ---
10.45 Eesveen ---
datum bijzonderheden   aanvang kerkgebouw voorganger opmerkingen
dec
1 Gelegenheid tot dopen 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
1e Advent 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
Sing-in 19.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
8 2e Advent 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra
09.30 Onnaveld Ds. P.J.M.A. van Ool, Tynaarlo
10.45 Eesveen Ds. P.J.M.A. van Ool, Tynaarlo
Introductie nieuw Liedboek 19.00 Grote kerk ---
15 Heilig Avondmaal / 3e Advent 09.30  Grote kerk Ds. A. van 't Zand
Heilig Avondmaal 09.30 Onnaveld Ds. B. Haanstra
Heilig Avondmaal 10.45 Eesveen Ds. B. Haanstra
22 4e Advent 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra Kerstvakantie 
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand 21 december t/m 5 januari.
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
Krabbeldienst 11.00 Grote kerk ---
24 Kerstnachtdienst (dinsdag)  19.00 Grote kerk Ds. B. Haanstra
22.00 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
25 1e Kerstdag (woensdag) 09.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra medewerkingsdag kerkkoor
09.30 Onnaveld Ds. A. van 't Zand
10.45 Eesveen Ds. A. van 't Zand
26 2e Kerstdag (donderdag) 10.00 R.K. Clemenskerk Raad van Kerken Steenwijk e.o. verzorgt kerkdienst
29 09.30 Grote kerk Ds. A. van 't Zand
09.30 Onnaveld Ds. G. Bikker, Harderwijk
10.45 Eesveen Ds. G. Bikker, Harderwijk
31 Oudejaarsdienst (dinsdag) 19.30 Grote kerk Ds. B. Haanstra